aboutus

Profil firmy

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd., założona w 2008 roku, jest szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją przełączników przyciskowych.Po ponad 10 latach rozwoju, teraz jesteśmy jednym z wiodących producentów i dostawców przełączników przyciskowych w Chinach i cieszymy się wysoką reputacją w kraju i za granicą.

 

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości metalowych przełączników przyciskowych, plastikowych przełączników przyciskowych, wskaźników, a także akcesoriów.Nasze produkty są piękne, kompaktowe, wysoce niezawodne i trwałe, które znajdują szerokie zastosowanie w różnych szafach przemysłowych, AGD, szafach automatyki itp. Oferujemy wszystkie popularne rozmiary wycięcia w panelu, takie jak 12mm, 16mm, 19mm, 22mm, 25mm , itp. oraz wiele kolorów LED, takich jak niebieski, zielony, biały, żółty itp. Obiecujemy używać materiałów najwyższej jakości do wszystkich naszych produktów, niezależnie od tego, czy jest to metal, czy plastik.Upewniamy się, że każdy produkt jest doskonały przed wydaniem, dlatego sprawdzamy i testujemy je jeden po drugim.A także posiadamy aprobaty CE i RoHS dla wszystkich naszych produktów.

 

Nasi inżynierowie stale ulepszają nasze produkty i opracowują nowe produkty, aby dotrzymać kroku światowemu rozwojowi.Możemy wyprodukować zgodnie z Twoimi wymaganiami i zaoferować Ci te niepowtarzalne.Nasz dział sprzedaży i dział obsługi posprzedażowej dołoży wszelkich starań, aby Ci pomóc, odpowiadając na Twoje pytania na czas.

 

Posiadając zaawansowaną linię produkcyjną i precyzyjne urządzenie testujące, firma ściśle ustanowiła specjalny system QA zgodnie z ISO9001.Naszym celem jest „Ponieważ skupienie jest tak profesjonalne” oraz „Jakość to życie przedsiębiorstwa”.Dlatego możemy uzyskać wysokie pochwały od klientów krajowych i zagranicznych za nasze produkty i doskonałą obsługę.

 

Chcemy być nie tylko Twoim partnerem biznesowym, ale także przyjaciółmi.Uwierz nam i dorośnijmy razem.Nie wahaj się z nami skontaktować.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Historia

W 2007 roku przez prawie 1 rok przygotowywaliśmy formy do wandaloodpornych wyłączników przyciskowych

W 2008 roku firma została założona w Yueqing, Wenzhou, elektrycznej stolicy Chin.Przetestowaliśmy nasze produkty przez profesjonalną instytucję dla CE i Rohs i wkleiliśmy wszystkie testy.

W 2010 roku rozszerzyliśmy naszą linię produkcyjną wyłączników przyciskowych z tworzywa sztucznego.W tym roku zaczynamy sprzedawać nasze produkty w Alibaba i made-in-China.

W 2013 roku rozpoczęliśmy nasze wyjazdy na wystawy zagraniczne, najpierw wybraliśmy wystawę niemiecką Hannover, potem Rosję.Nawiązaliśmy coraz więcej relacji biznesowych z naszymi klientami na całym świecie.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Usługa

Produkty na zamówienie:

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd. może produkować zgodnie z Twoimi wymaganiami, OEM lub ODM, jak chcesz.

Posiadamy zaawansowaną maszynę laserową do grawerowania własnego logo lub znaków.Nasza drukarka 3D może dostarczyć niestandardowe próbki, których potrzebujesz przed wykonaniem nowych form.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

 

Wsparcie sprzedaży:

Witamy zapytania z całego świata!Chcielibyśmy przesłać Państwu naszą najlepszą ofertę zgodnie z Państwa wymaganiami.

Yueqing Yueshun Electric Co., Ltd.

Nasz zespół

Nasi profesjonalni inżynierowie techniczni mogą pomóc z wszelkiego rodzaju pytaniami i rozwiązać problemy posprzedażowe. Zapewniamy 3 lata gwarancji jakości.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mrs. Chen
Tel : 15067777577
Pozostało znaków(20/3000)